flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Список присяжних Роменського міськрайонного суду

 

 Затверджено рішенням Роменської міської ради

  1. Анякін Олександр Анатолійович;
  2. Береза Алла Петрівна;
  3. Бережна Людмила Іванівна;
  4. Білий Ігор Станіславович;
  5. Васильченко Наталія Володимирівна;
  6. Величко Галина Михайлівна;
  7. Вінніченко Валерій Васильович;
  8. Гаркуша Євген Юрійович;
  9. Гобова Світлана Григорівна;
  10. Гребенюк Юрій Сергійович;
  11. Данилко Віра Михайлівна;
  12. Єфросінін Андрій Федорович;
  13. Загайко Оксана Анатоліївна;
  14. Книга Володимир Юрійович;
  15. Козюренко Володимир Олександрович;
  16. Кондратенко Тетяна Іванівна;
  17. Крутуха Валентина Олександрівна;
  18. Литвин Світлана Михайлівна;
  19. Рось Ольга Григорівна;
  20. Мірошніченко Віра Яківна;
  21. Науменко Олена Анатоліївна;
  22. Оксюта Микола Борисович;
  23. Орлова Ірина Вікторівна;
  24. Панасенко Людмила Олександрівна;
  25. Пелепей Юрій Миколайович;
  26. Півнюк Михайло Вікторович;
  27. Піддубний Олег Дмитрович;
  28. Пілюгін Олександр Григорович;
  29. Поліщук Вадим Володимирович;
  30. Редько Валентин Петрович;
  31. Рослова Ніна Миколаївна;
  32. Солонинка Віталій Григорович;
  33. Спичка Валерій Володимирович;
  34. Стрельченко Тетяна Володимирівна;
  35. Тітенко Володимир Дмитрович;
  36. Удовик Галина Олександрівна;
  37. Феськов - Ярошенко Олександр Іванович;
  38. Шаленко Анатолій Григорович;
  39. Шаповаленко Ніна Іванівна;
  40. Шкромида Олена Сергіївна.

Затверджено рішенням Роменської районної ради

  1. Алестратенко Оксана Станіславівна;
  2. Ганзенко Андрій Анатолійович;
  3. Єрньєй Алла Анатоліївна;
  4. Ключник Павло Едуардович;
  5. Колодненко Любов Володимирівна;
  6. Кривогуз Тетяна Василівна;
  7. Лісна Ірина Анатоліївна;
  8. Лопата Володимир Олександрович;
  9. Марков Ігор Вікторович;
  10. Мельник Володимир Іванович;
  11. Нартенко Олександр Миколайович;
  12. Пакіна Валентина Іванівна;
  13. Ремінець Василь Васильович;
  14. Скакун Ольга Сергіївна;
  15. Стрижко Микола Іванович;
  16. Солдатенко Надія Олексіївна;
  17. Ткаченко Наталія Олександрівна;
  18. Хекало Світлана Володимирівна;
  19. Юсов Олександр Петрович;
  20. Явтушенко Ганна Григорівна.