flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У справі щодо мера міста Салатуна С.А. продовжують допит свідків

30 жовтня 2019, 08:31

За клопотанням сторонни обвинувачення суд продовжив строк покладення на обвинуваченого Салатуна С.А., обов’язку повідомляти суд про зміну свого місця проживання чи роботи, терміном на 2 місяці до 29 грудня 2019 року включно.

Також було здійснено допит трьох свідків та продовжено дослідження речових доказів.

Наступне судове засідання призначено на 19 листопада  2019 року о 12.45 год. на якому  буде продовжено допитування свідків.

Судове засідання буде транслюватися на офіційному веб-сайті Роменського міськрайонного суду Сумської області веб-порталу «Судова влада України».

Інформаційно: мера міста звинувачують в закінченому замаху на одержання   50 000 грн. неправомірної вигоди від регіонального менеджера одного з товариств за надання дозволу на будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування комп’ютерних та кабельних мереж на території міста Ромни. Спочатку -  10 000 тисяч гривень за внесення даного питання на розгляд виконавчого комітету Роменської міської ради та під час одержання другої частини в розмірі 40000 гривень, його затримали правоохоронні органи.

Сторона обвинувачення кваліфікує дії Салатуна С.А. за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України, тобто замах на одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення дій, в інтересах того, хто надає помірну вигоду, з використанням наданої їй влади та службового становища.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Справу розглядає суддя  І.М.Машина

Пошук процесуальних рішень по даній справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за №585/3747/17